Protetyka Katowice

Z zębami jest tak, że trzeba o nie dbać inaczej możemy je stracić lub w najlepszym wypadku wyglądać mało estetycznie. Czyszczenie po każdym posiłku, używanie nici dentystycznej, płynu do płukania, gumy bez cukrowej oraz regularne wizyty w gabinecie stomatologicznym, celem wykluczenia ognisk próchnicy, czy innych schorzeń. O tak, trzeba się napracować. Ale czego nie robi się dla pięknego wyglądu? Gdy niestety jest już za późno i z jakichś powodów nasze naturalne zęby pozostały tylko wspomnieniem, nie mamy innego wyjścia jak sprawienie sobie protezy.

W Katowicach możliwości wprawienia sobie nowego zestawu uzębienia mamy wiele. W jednym gabinecie stomatologicznym jest taniej w innym drożej, zawsze też możemy skorzystać z usług w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia, wówczas sprawimy sobie najbardziej popularną ruchomą protezę akrylową. Jej koszt to 500 złotych gdy płacimy z własnej kieszeni. Jeśli zależy nam na jakości warto jednak wybrać dobrego protetyka z pochlebnymi opiniami byłych pacjentów. To nie jest jednak tak, że wprawiamy nowe zęby i możemy o nich zapomnieć, bowiem o protezę należy dbać z taką samą dokładnością jak o nasze naturalne zęby. Polecanym w Katowicach dentystą zajmującym się protezami stomatologicznymi jest centrum stomatologiczne Dental-Team. Tutaj zadba o Ciebie nie tylko lekarz prowadzący ale cała załoga od recepcjonisty począwszy. Przy ulicy Karliczka mamy gwarancję jakości i niewygórowane ceny. Choć protezy to nie tani interes, najtańsze to wydatek 500 złotych, jednak warto postarać się o ładny uśmiech.

Starowiejska to nazwa ulicy przy której znajduje się gabinet Clear-Dent, jakość i doświadczenie to drugie imię tego miejsca, zatem śmiało możemy korzystać z jego usług. Katowicki stomatolog który zajmuje się protetyką w profesjonalny sposób to prawdziwy skarb więc aby go znaleźć warto posłuchać rad innych pacjentów. Takimi profesjonalistami może pochwalić się klinika stomatologiczna FRESHmed znajdująca się pod adresem Zofii Kossak-Szuckiej. Pochlebne opinie na jej temat to powód dla którego katowiczanie tak często decydują się na korzystanie z usług protetycznych właśnie w tym miejscu. Pamiętajmy tylko o odpowiednio szybkiej rejestracji, która możliwa jest zarówno przez telefon jak i internet, a nowy uśmiech mamy… już prawie na twarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>