Zabiegi pielęgnacyjne i nie tylko

Zabiegi pielęgnujące na ciało najlepiej powierzyć doświadczonej kosmetyczce, która od lat prowadzi salon kosmetyczny. W Gdyni jest wiele takich miejsc, w których znajdziemy profesjonalne gabinety kosmetyczne. Na szczególną uwagę zasługują zabiegi redukujące cellulit, które jednocześnie pobudzają krążenie, dzięki czemu skóra staje się napięta. Są to między innymi zabiegi czekoladowe, czyli takie, do których używa się kosmetyków zrobionych na bazie kakaowca.

W pierwszej fazie zabiegu kosmetyczka przeprowadza peeling całego ciała, następnie nakłada kosmetyki czekoladowe. Ostatnim etapem tak relaksującego zabiegu jest masaż, który sprawia, że kobiety pozbywają się zmęczenia i są całkowicie zrelaksowane. Warto również dodać, że z takiego zabiegu równie często korzystają mężczyźni.

Kolejnym wartym polecenia zabiegiem pielęgnującym ciało jest głębokie oczyszczanie peelingiem owocowym, który pobudza z kolei produkcję kolagenu. Kosmetyczka najczęściej korzysta z wysokiej jakości kosmetyków na bazie truskawek, które posiadają drogocenne dla ciała składniki odżywcze. W salonie kosmetycznym możesz również skorzystać z zabiegów, które w całości skupiają się na dłoniach i paznokciach. Podobnie jak w przypadku zabiegów na ciało, podstawowym etapem jest tutaj peeling dłoni, dzięki czemu kosmetyczka pozbywa się zbędnego naskórka. Dopiero później tak przygotowane dłonie można poddać kolejnym etapom zabiegu, czyli nawilżaniu i masażowi. Na sam koniec można skorzystać z profesjonalnego manicure.

Podobne zabiegi kosmetyczka przeprowadza na stopach. W tej kwestii można liczyć na zapewnienie intymności, dzięki dostosowaniu gabinetu do wykonywania zabiegów, podczas których kobiety się krępują. Pedicure to istotny element dbania o urodę, o czym od zawsze przypomina kosmetyczka swoim klientkom. Dzięki regularnym zabiegom kobiety mają zadbane stopy przez cały rok, co jest wyznacznikiem dbania o urodę właśnie. Jeśli chodzi o stopy i manicure, istnieje możliwość zastosowania hybrydy, która od dłuższego już czasu jest niezwykle popularna. Dzięki temu kobiety oszczędzają mnóstwo czasu. Nie muszą bowiem malować paznokci co kilka dni. Mają również pewność, że w każdej sytuacji, niemal bez przygotowania mogą skorzystać z basenu lub innych ośrodków SPA bez obaw o stan swoich paznokci. Salon kosmetyczny poleca również inne swoje usługi, takie jak depilacja brwi czy usunięcie zbędnego owłosienia z twarzy, czy nawet z okolic bikini.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>